Obserwatorzy

wtorek, 20 sierpnia 2013

Wróciłam z wojaży ...

Każdemu należy się trochę odpoczynku ... A ja ponownie trafiłam do takiej głuszy, że sieć komórkowa siadała i Internet nie działał ( przynajmniej ten mój ). Po powrocie w poczcie znalazłam 154 nieodebrane wiadomości ... Połowa z nich, to jak zwykle oferty z banków itp., ale część była ważna ...
Teraz muszę nadrobić trochę zaległości ...
Przede wszystkim - do dziewczyn, które wygrały moje Candy trafiły przesyłki, z czego się bardzo cieszę - tym razem Poczta Polska nie zawiodła :) Mała migawka tego, co dostały :Jak co roku w sierpniu niecierpliwie wyczekiwałam pewnego małego gościa, pod którego ostatnio sadzę kwiaty na balkonie. "Skubaniec" jest tak szybki, że trudno mu zrobić zdjęcie zwykłym aparatem, ale jakoś się udało. To "owadzi koliber", czyli Furczak gołąbek - motyl a raczej ćma dzienna z rodziny zawisakowatych. Zachowaniem przypomina kolibra, bo spija nektar z kielicha kwiatów za pomocą ssawki, unosząc się w powietrzu.
 Skończyłam też kolejnego "grubaska " - bransoletkę z koralików Toho 11/0 na 15 koralików w rzędzie wg wzoru Lidii.
5 komentarzy:

 1. dziewczyny dostaly piekne preznety tylko pozazdroscic im moge :) gosc piekny i brasnoletka rowniez bardzo urokliwa :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Симпатично получилось.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję bardzo:)
  Nadal nie wiem jak jest zrobiona moja bransoletka ale z dumą noszę, by wszyscy w pracy pytali skąd mam i jak się ją robi...
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tez jestem szczęśliwą posiadaczka Twoich wytworów. Ostatnio trochę lepiej się czuje i planuje w końcu pochwalić się na moim logu wygrana od Ciebie.
  Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję za nagrodę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uff w końcu się pochwaliłam nagroda od Ciebie :) znaczy post będzie jutro o 9 rano ;)

   Usuń

Miło mi będzie, gdy zostawisz po sobie ślad ...