Obserwatorzy

sobota, 14 marca 2015

Winter Vacation Getaway .../Zimowy wypad na wakacje ...http://open-mindedcraftingfun.blogspot.com/2015/03/challenge-32-winter-vacation-getaway.html

Good morning, Crafters!! Welcome to the Open-Minded Crafting Fun Challenge #32 !! Our new theme is ... Winter Vacation Getaway. Winter Vacations, winter holidays, skiing and sledding and snow boarding and spending time with the family. And what about those who yearn for the summer ?
Dzień dobry, scrapomaniacy! Witajcie na blogu Open-Minded Crafting Fun - wyzwanie #32 !
Tym razem tematem jest ... Zimowy wypad na wakacje. Zimowe ferie, zimowy weekend, narty, sanki, snowboard i spędzanie czasu z rodziną. A co z tymi, którzy tęsknią do lata i marzą im się ciepłe kraje? Jak widzicie, tematyka jest dość obszerna i przewrotna, bo za oknem wiosna się przedziera coraz mocniej i mimo tego, że zimno i pada (przynajmniej u mnie), to do niej nam bliżej niż do zimy.
Ja "wybrałam" się na ryby ... Na mojej kartce zagościł digi stempel Winston Bear Gone Fishing od firmy Polka Doodle.

Zapraszam do udziału w wyzwaniu chociażby ze względu na sponsorów. Kto lubi digi stemple, to powinien wziąć udział.

 http://colorinkdigistamps.blogspot.gr/   http://www.digitaldelightsbyloubyloo.com/    http://doodlepantryblog.blogspot.com/
               https://www.etsy.com/shop/IllustrationsbyJane  http://www.polkadoodles.co.uk/

2 komentarze:

  1. Very cute, wonderful DT inspiration for our "Winter Vacation Getaway" challenge this fortnight at Open Minded Challenges.

    OdpowiedzUsuń
  2. I love your card!!!! Congrats, fantastic inspiration. Hugs!!!
    Ana Isabel DT OMC

    OdpowiedzUsuń

Miło mi będzie, gdy zostawisz po sobie ślad ...